N E T M I C E
Adres
Mecidiyeköy Mahallesi Şehit Ahmet Sokak Ada Residence
Blok No:6-10 İç Kapı No:7
Şişli / İstanbul
Social Media
HİZMETLERİMİZ

NETMICE Neler Yapar

HİZMETLERİMİZ
KONGRELER

Netmice olarak kongre düzenleme alanında hizmet veriyoruz. Tıp kongreleri başta olmak üzere çeşitli konulardaki kongre organizasyonlarını başarılı bir şekilde planlayıp yönetiyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ve memnuniyet odaklı etkinlikler düzenliyoruz.

HİZMETLERİMİZ
YURT İÇİ & YURT DIŞI TOPLANTILAR

Netmice, yurt içinde ve yurt dışında lider konumda olan bir organizasyon firmasıdır. Her detayı özenle planlayarak, unutulmaz toplantılar düzenliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, etkinliklerinizi en üst düzeyde yönetiyoruz.

HİZMETLERİMİZ
ETKİNLİKLER

Netmice olarak, tüm etkinlik organizasyonlarınızda size profesyonel çözümler sunmak için buradayız. Deneyimli ekibimiz, her aşamada size destek olmak ve etkinliklerinizi en iyi şekilde yönetmek için hazır. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, ihtiyaçlarınıza uygun özelleştirilmiş hizmetler sunarak etkinliklerinizin başarısını garanti altına alıyoruz.

HİZMETLERİMİZ
CANLI YAYINLAR

Netmice olarak, internet üzerinden yapılacak canlı yayınlarınızın kusursuz organizasyonunu üstleniyoruz. Profesyonel ekibimiz, teknik altyapıyı sağlama, yayın akışını planlama ve katılımcıların etkileşimini artırmak için stratejiler geliştirme konularında uzmandır. Size özel çözümler sunarak, etkinliklerinizin dijital ortamda da başarılı olmasını sağlıyoruz.

5 YIL İÇERİSİNDE

350+

Proje

50+

Kongre

100+

FİRMA